Akce žluté třídy

06. 11. 2018

Vážení rodiče,

ráda bych vás informovala o aktivitách, které čekají naši třídu tento a příští týden. Proběhnou dopoledne v běžném režimu školky, tematicky budou zaměřené na domácí zvířata.

• Ve St 7. 11. 2018 navštívíme malou farmu v Olomouci na Lazcích. Uvidíme slepice, kačeny, ovečky, koníky (na koníkovi bude možné se svézt). Pokud budou děti chtít, mohou si donést z domu jablíčko, mrkev nebo suchý chleba či rohlík na krmení zvířátek. Bylo by vhodné, aby měly uzavřenou nepromokavou obuv. Pobyt bude trvat cca 1,5 hodiny, vstup pro jedno dítě je 50 Kčprosím o zaplacení do St 7. 11. 2018 do 8:30 hod.
  • Ve St 14. 11. 2018 navštíví naši třídu slečna se zrakovým postižením a její pejsek. Budeme si povídat o tom, že pes může být hlídací, lovecký, ale také vodící, a jak jí v životě pomáhá. Vyzkoušíme si také čtení Braillova slepeckého písma. Návštěva bude trvat cca 1 hodinu, je ZDARMA.