Akce MŠ v měsíci červnu

26. 05. 2021

Dobrý den,milí rodiče,

blíží se nám poslední měsíc tohoto školního roku a s ním i spoustu zážitků.

Hned první akcí v měsíci červnu je projektový den, "Kouzelná nitka",který se bude konat ve středu,9.6.. Týká se to pouze nejstarších dětí ve školce,tedy žluté a modré.

Pojedeme objednaným autobusem,v 8.15 hod od školky(prosíme rodiče,aby děti dovedli do 8.00hod), na farmu,kousek od Šternberka. S sebou děti budou mít batůžek s pitím,pláštěnkou a nějakou dobrůtkou,svačinu dostanou děti ze školky a na oběd budeme zpět,

14.6.- budeme mít v MŠ "Skákací hrad"-od 9.00-15.00

16.6.-"Canesterapie"-dopolední akce pro děti ze zelené a duhové třídy( za dětmi přijedou pejsci)

17.6.- "Canesterapie"-pro děti ze žluté,modré a červené třídy,také dopolední akce ( za dětmi přijedou ještěrky,činčily a pejsci)

V posledním týdnu červnu bude "Pasování na školáka"- termín bude upřesněn

V šatnách každé třídy,je jmenný seznam dětí,prosíme všechny rodiče,o včasné nahlášení dětí,které budou chodit do školky o hlavních prázdninách. V prázdninovém provozu mají na školku nárok pouze děti,obou pracujících rodičů.