MATEŘSKÁ ŠKOLA ROOSEVELTOVA

MŠ Rooseveltova

Mateřská škola Rooseveltova je MŠ rodinného typu s celodenním provozem. Provoz probíhá v pěti třídách (zelená, červená, modrá, žlutá a duhová), maximální kapacita zařízení je 106 dětí.

Tříkrálová sbírka

Milí rodiče, díky vašim finančním darům se v letošní tříkrálové sbírce vybralo 10 954,-. Děkujeme za štědrost 🙂

Upozornění

Změna – rodiče si mohou vyzvednout oběd při nepřítomnosti dítěte mezi: 11:00 – 11:15 hod. Děkujeme za pochopení.

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

Kino Metropol

Ve středu, 8.února, jdeme s dětmi do kina Metropol, na představení: " Včelí medvídci zpívají ". Začátek představení je v 10.15 hod. Jestli počasí dovolí, chtěly bychom se s dětmi do kina projít a zpět bychom jely tramvají. Na oběd budeme ve školce. S sebou si děti...

číst více

Třídní schůzky

Dne 24.1. od 16:00 proběhnou v Modré třídě třídní schůzky. Kdo bude mít zájem, 16.2. v 16:00 přijde do Žluté třídy ze ZŠ Rooseveltova paní učitelka a zodpoví více dotazů ke školní docházce.

číst více