MATEŘSKÁ ŠKOLA ROOSEVELTOVA

MŠ Rooseveltova

Mateřská škola Rooseveltova je MŠ rodinného typu s celodenním provozem. Provoz probíhá v pěti třídách (zelená, červená, modrá, žlutá a duhová), maximální kapacita zařízení je 106 dětí.

Návštěva z Domova pro seniory Olomouc

Milí rodiče, v pondělí 3.10. během dopoledne za námi v rámci projektu "Mezi námi" přijdou na návštěvu dědečkové a babičky z Domova pro seniory Olomouc. S dětmi pro ně připravíme program a malé občerstvení.

Divadlo v MŠ – hasičská pohádka

Milí rodiče, příští úterý 4.10 proběhne v MŠ divadelní představení. Začátek je v 8:45. Prosíme o dřívější příchod do MŠ, aby se děti stihly nasvačit 🙂 . Děkujeme

Vánoční focení

Dne 11.10.2022 od 7:45 hodin proběhne vánoční focení v duhové třídě. Prosíme o dřívější příchod do 7:30, děti ať jsou  nachystané na focení (oblečené a učesané). Děkujeme za spolupráci

Skřítci Podzimníčci

Dne 20.10.2022 od 16:00 hodin proběhne každoroční akce na školní zahradě- Skřítci Podzimníčci. Na programu bude velká hra o medaile Skřítka Podzimníčka, který si pro Vás nachystal stezku a hledání skrytého pokladu. Společnou písničkou přivítáme podzim, zatancujeme si...

Vánoční focení

Dne 13.10. od 7:45 proběhne vánoční focení dětí, a to ve Žluté třídě. Prosíme o příchod do MŠ do 7:30, děti ať jsou nachystané na focení (oblečené a učesané). Děkujeme za spolupráci.

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.